באש הקבלה סיון מזל תאומים באש הקבלה סיון מזל תאומים באש הקבלה סיון מזל תאומים

 
 
 
 
 
 
 

                               סיוון -מזל תאומים 20/6 21/5

 
שעת כוכב זה ביום-תאומים, בלילה בתולה.

סיוון הוא יוני בעבור שמזלו תאומים על כן יולידו העיזים בחודש זה. הזכר של מזל תאומים טבעו כוכב, חם ולח, מהיר במחשבה ודיעה, חכם ונבון ובעל מידות טובות, עיניו ושערותיו שחורות, מצחו ארוך ויש נקב בפניו. כשמחייך אז נחשפות שיניו הגדולות, רגליו

ארוכות, החזה דק, נושם בלי רעש, בעל חיתוך יפה ומרשים, משבח את המעלות שאין בו, בודה בדיות מליבו, אוהב לקבל עיצה. חושב את עצמו לחכם, יש לו רצון ללמוד, ומוצא שימחה בכל מלאכה, אוהב משא ומתן ומצליח הרבה וגם מפסיד הרבה, נוטה לטבעונות ואוהב ירקות ועשבים ודברים ניידים.

 

בן מזל תאומים מתאהב מהר בנשים ויקח לו שלוש נשים, האחת אלמנה, ועם השנייה לא תהיה לו ברכה, יש לו סימן בציפורניו, מאריך ברוגזו, יהיה תקיף בשרים והולך בטל. אחר חצי ימיו יתעשר ואישה אחת תביא לו עושר גדול,

 

חודש תמוז טוב לו למשא ומתן

חודש חשוון יהיה לו צער וחולי,

בחודש כסלו שלא ייקח אישה

בחודש טבת יהיה חולה בנזלת

בחודש שבט הצלחה בדרכים וטובות משרים ובעלי שררה.

בחודש אדר יצליח הרבה וישמר ממים

ניסן זה חודש טוב לתאומים למשא ומתן

חודש אייר לא מומלץ לו להתחיל בשום דבר.

 

בני מזל תאומים יחיו בפחד וצער עד גיל 40 (חצי ימיו) ואחר כך כאמור יעשירו. לחיות במקום טוב לו בכול כיוני רוחות השמיים חוץ מצד דרום, כלצבע טוב לו חוץ מצבע שחור, בעסקי מסחר טוב לו לעסוק בכל חוץ מעסקי פרי האדמה, מחלותיו בבטן בערוה וברגל. הוראת השעה לבן מזל תאומים שהוא מתולדות הרוח, (אויר), זכר הנולד בו קומתו זקופה וישרה, יפה תואר, בעל חיתוך נאה, קולו נאה וחזק,נדיב,ושערותיו תלתלים, מהיר זריז ואומן בכל דבר, שייך לחכמים גדולים לסופרים,עיתונאים,ובעלי חשבון ותוכניות, יהיה בעל יראת שמיים. אשתו תהיה ממזל תאומים או תלד לו תאומים, הנולד בבית הראשון מתאומים אין לו מזל בנשים, הוא יפה תואר ובעל שיער ועיניים יפים כעסן וסימן לו או בראשו או בלחיו, עובד קשה ואין לו רכוש. אם נולד בפנים בית ב' אז יהיה נמוך שחור, בעל סימן בזרועות ידיו, נדיב ומתערב במלאכים. אם נולד בתוך בית ג' אז פניו דקות, עיניו קטנות, בעל חשיבות עצמית גדולה, מדבר דברים שלא כהוגן. הנולד בסוף המזל כלומר בית ד' המחלות שלו יהיו בזרועות הידיים, שיניים וכל מחלות הדם.

 

תאומים זכר: יש לו סימן בפניו או בגופו ,וילך עם אנשים גדולים בעלי מחשבות, מוציא הרבה הוצאות ואין ממונו עימו, ואומר רעה, ואוהב כל אדם, ושנאת חינם ישנאוהו, ומתרחק מדבר רע, ודבריו נשמעים, ויקנה נכסים הרבה, שמונה שנים יחיה בצער וטובות הרבה יבואו לו מאישה אחרת ומארץ אחרת, ימצא לו דירה וצער לו בליבו, וכאב יהיה לו באיבריו או ברגלו הימנית, ויקומו אנשים רעים בלשון הרע (יוציאו עליו דיבה רעה) אבל בסופו של דבר יפלו לפניו, כי הוא בסדר,לעיתים ייפול ויהיה בסכנה לפני אחרים ויענישו אותו בנפשו ובגופו כל הסובבים אותו. יחלה בגילים: שבע, עשרים וחמש, שלושים ושתיים, ובגיל 80 ימות וסימן יהיה לו בידו או במצחו או בירכו, ובסופו של דבר באחריתו יהיה לו עושר, וילקה בעיניו, והוא בעל מרמה וגם בעל נפש ורוח. הוראת החודש לנקבה תאומים: נקבה כזכר, יפה וחכמה, בעלת נטייה ללמוד חכמות, מהירה בדעת מחשבה ומענה, נעה ונדה ממקום למקום וחושדים בה בשקר אחר כך תחיה בכבוד ואף חד לא עוזר לה במשפחתה, שני אנשים תיקח ויהיו לה צרות.

 

תאומים נקבה: חמש שנים תהיה חולה, אינה יפה כל כך אבל למעשה היא טובת מראה ותאריך ימים בטוב ויש לה סימן בשדיה או בבטנה, קפדנית היא ותינשא עם שני אנשים. בעלה הראשון עני וכן בעלה השני עני,ותינשא לאחר ותהיה עמו במזל טוב, בעלת בשר, דברנית,חכמה, ושבע שנים רעות יעברו עליה בחיים עוד לפני שתינשא (בהיותה רווקה) לשלושה אנשים. תהיה חולה בגילים: שלוש, חמש, שבע, שתיים עשרה, שלושים וחמש, ארבעים ואחת, בגיל שבעים תמות וסימן יש לה בחזה, או בידיה או למטה.

 

תאומים-התחום הכספי: מוחם החריף הוא כלי נשקם העיקרי. הם תמיד יודעים מה העסקה הכי טובה, ואיך לקנות כל דבר יותר בזול. העובדה שבראשם הם נמצאים צעד אחד קדימה מסייעת להם במיוחד בעסקים. בנשמתם הם חסכנים ולא אוהבים להוציא הרבה כסף, מלבד נקודות חולשה מסוימות, ואלו מתקשרות בדרך כלל למכונית או לרכוש.

 

יסוד המזל  : אוויר.

אבן המזל אכטיס

שליט מזל תאומים הוא מרקורי. האבן המיוחסת לו היא אכטיס, שיכולה להופיע בצבעים שבין צהוב, כתום וחום. היא נחשבת כמחדדת את המחשבה ומחזקת את הראייה,וכן עוזרת לשמור על צלילות הדעת.

 

ילידי יום א' בחודש

בו נברא האדם הראשון וחוה,והנולד בו יהיה במזל טוב צומח ועולה.

ילידי יום ב' בחודש

הנולד בו יהיה דומה לאמו ויגבר בו טבע אמו יותר משל אביו.

ילידי יום ג' בחודש

הילד הנולד בו, יהי משובש ועלול לחולי הנופל בר מינן, לזה יכתוב לו קמיע מאדם גדול ומומחה, טרם יקרהו החולי.

ילידי יום ד' בחודש

הנולד בו ביום צריך שמירה מעליא:

ילידי יום ה' בחודש

יום בו נולד קין ונאמר עליו "שבעתיים יקם קין:

יום ו' בחודש

הנולד בו יהיה בעל מריבה ומחלוקת ואכזר:

יום ז' בחודש

הנולד בו יחיה,ומה טוב ומה נעים להרבות בצדקה ולהפריש מעשרות ולחלקם לעניים:

יום ח' בחודש

ביום הזה נולד מתושלח הצדיק,זכותו יגן עלינו:

 

ילידי 3/6 בחודש למניינם

ילידי היום הם אנרגטים,אופטימיים ואוהבי ספורט.הם מסתכלים על החיים מנקודת מבט פילוסופית, אוהבים נסיעות, בעיקר לחו"ל וחופש ומרחב חשובים להם.

 

ילידי 10/6 בחודש למניינם

ילידי היום הם יצירתיים,לא שגרתיים ואוהבים מוסיקה.הם מודעים לנפש ולפסיכולוגיה.

 

ילידי 13 בחודש

אצל היהודים למספר הזה משמעויות חיוביות:זהו גיל בר מצווה: שלוש עשרה המידות שעל פיהן מנהיג הקדוש ברוך הוא את העולם.לפי חז"ל,זהו פירוט 13 הדרכים שלפיהן נוהג הקדוש ברוך הוא עם בריותיו. מידות אלה הציבו חכמים כמופת לאדם.

 

בעולם העתיק פחדו מהמספר שלוש עשרה, ויהודים שחיו בגלות בקרב עמים שונים, אימצו לעצמם את הפחד מהמספר 13 שהוא זר לתרבותנו.

 

ילידי 13 בכל חודש נחשבים לאנשים מקוריים ויוצאי דופן, אך יש פרדוכס בחייהם.מצד אחד הם מחפשים לעצמם מסגרת, מצד שני ברגע שהם מוצאים, הם מתמרדים ומנסים לברוח ממנה. מאחר שיש בהם מרדנות, הם זקוקים למשהו שיגביל אותם, ובו יוכלו למרוד. הם נחשבים מבריקים,רגישים,טובי לב ובלתי צפויים. הם מסורים למשפחה ולבית לסירוגין. מדי פעם הם זקוקים להתרחק משם. הם יצירתיים ונמשכים לאמנות. לפעמים הם נתפסים כשתלטנים, אך למעשה הם מחפשים את השלמות ואינם משלימים עם טעויות או רשלנות.

 

 

 

  

 

לוח שנה
© כל הזכויות שמורות ליהושע אוזן, אין לגולש רשות כלשהי להעתיק ו/או לעשות כל
שימוש בתכנים, בתמונות ובשאר החומרים המופיעים באתר, אלא אם צוין אחרת.