באש הקבלה אב מזל אריה באש הקבלה אב מזל אריה באש הקבלה אב מזל אריה

 
 
 
 
 
 

אב- מזל אריה

אב הוא אוגוסט ומזלו אריה כי בזמן זה מראה השמש חזק, ובחציהגדור הצפוני חום חזק מאוד.

מזל אריה זכר טבעו חמה, איש יפה, טוב לב, בעל שמחת חיים, הרבה שיער בראשו נשימותיו עמוקות, פניו לבנים זקנו אדום מעט, גדול רגליים, נח לכעוס ונח לרצות. חכם, ענו,וגאה לב על יופיו, יהיה לו כבוד  בנשים בסתר, שתי נשים ייקח והשנייה תאריך עמו יותר מהראשונה ויקבור אותה.

 

בחודש אב יצליח עם חבריו,

בחודש ניסן יהיו לו טובות הרבה,

בחודש אייר יעשיר בממונו ובכספו

בחודש סיוון יצליח בדרך,

בחודש תמוז יצליח על המים

 

ששים שנה יחיה בצד צפון בצד הפרנסה. לא טוב לו צבע שחור, בעל מרמה וליבו לא ישר, משא ומתן ממזלות האש טוב לו ומהשאר בינוני, המחלות שלו הם מצד ימין גם הלב ראש ורגליים.

 

אריה זכר: ישא אישה חשובה אשר פעם אוהבת ופעם שונאת אותו, ותמיד יוסיף עושר וכבוד, גופו עבה וחזק, מדבר הרבה ברוח יתרה, חכם, חושב טוב, ודבריו נשמעים, בני אדם יכבדוהו, אוהב אנשים הרבה, ואלה המתיימרים להיות אוהביו ילשינו עליו אבל לא יוכלו לו. רבים יאכלו על שולחנו, בעת צרתו ייתן כל רכושו בעד נפשו, ושם רע יצא עליו בגלל אישה אחת והשם הרע שיצא לו זה שקר חינם, ולמעשה האריה הוא טוב לב עד כדי גידול יתומים בביתו, באחרית ימיו יחלה מבן אדם שיעשה לו רע או כשפים או מבעיות בשוקיו או בירך ימין, או בעיניו, אבל ימצא תרופה, אמיץ ומוסר נפשו להציל אחרים מצרות, ואחריתו לטובה. יראה ויבחין תמיד בשונאיו (כמו האריה) ויחלה בגילים: שמונה עשרה, שלושים ושמונה, וששים וחמש, ובן שמונים וחמש ימות בשיבה טובה במיטתו. סימן יש לו בירכו הימנית או בידו או ברגלו.

 

אריה נקבה קומתה ארוכה, צנועה, בעלת רעמת שיער, עיניה נאות, כעורה מעט, מתנות יבואו לה ואינה שמחה, עם חברותיה אינה משחקת ומתרועעת, חושדים בה על דבר זימה אבל טהורה היא מכול דבר רע, בעלה מקנא לה ומקנה בה, ומצטערת צער וסובלת מבעלה, ויכול הוא להפסיד בפרנסתו שהשפע שלה. קרוביה חושדים בה תמיד, תלד בנים בעושר וכבוד ותפיל שלוש פעמים את עוברה, משמרת עצמה ונזהרת מכל דבר רע, עושה צדקה יותר מבעלה גם בסתר, ואם תחיה עד ארבעים שנה-ה' יוסיף לה על כבודה, ושונאיה יפלו תחת כפות רגליה, ותראה במפלתן. תחלה בגילים הבאים: גיל חמש, שבע, עשרים ושש, שלושים וחמש ובגיל שמונים תמות, סימן יש לה בידה או ברגלה או בפניה.

 

הוראת השעה למזל אריה טבעו אש חם ויבש, הזכר כוחו ביום והנולד בשעת אריה הוא נאה בגוף ועיניו כעיני חתול, מתגבר עלכעסו, שוקיו דקים, איש מוסר ומרמה, אוהב משגל ונדיב, עקר, עומד בדיבורו (מבטיח ומקיים), איש עצב, מכניס את עצמו בסכנות, אוכל או שותה הרבה וממשלתו בין המלאכים ושרים, מלאכתו היא בזהב כסף ואבנים יקרות.

 

הוראת החודש לנקבה אריה: יפה וגדולה, גיבורה, עושה רמאות, ונוחה לכעוס, בעלת לשון הרע והרכילות, שותה הרבה, בעלת מחלות נשים ונופלת למטה, יהיה לה נזק מכלב או חיה, שני אנשים תיקח ויהיה לה כבוד מהם, בעלת קדחת והשאר כזכר.

 

מזונו של האריה

בני מזל אריה אוהבים לעסוק באוכל,לצאת למסעדות,להכין ארוחות מפוארות כיד המלך, לארח ולהתארח.הם עסוקים בעיקר בצד החברתי של האכילה, אוהבים להרשים במאכלים עדכניים ובארוחות גורמה יוקרתיות. רבים מבני מזל אריה נהנים לבשל ולרוב לא יסתפקו במאכל פשוט, אלא ישתדלו להכין משהו מרשים, יוצא דופן ועם ניחוח מקצועי. אלה שאינם בטוחים ביכולתם יסתפקו בקניית מאכלים אניני טעם ומשקאות נדירים.

 

למרות אהבתם ועיסוקם באוכל, בני מזל אריה אינם הרפתקנים, טעמם שמרני למדי,והם נרתעים מהתנסויות חדשות. גם כשהם מבקרים במסעדות שונות, הם נוטים תמיד להזמין אותה מנה. הם נזהרים במה שהם אוכלים, בודקים היטב מה יש בצלחת ולפעמים מפתחים סלידה מסוג מסוים של מאכלים. באותה מידה, הם יכולים להתמכר כמעט לדבר מסוים, כמו שוקולד, קפה או דברים מתוקים. לאכילה השפעה רבה על מצבם הבריאותי של האריות. חלקם עלולים להיות רגישים למזונות מסוימים. אולם מעבר לצורך להיזהר במה שהם אוכלים, חשוב לאריות לשמור על הרגלים מסודרים של ארוחות קבועות. הנטייה "לשכוח לאכול" לאורך זמן רב אופיינית להם אבל גם מזיקה,והם עלולים לפצות עליה מאוחר יותר באכילה מופרזת. חשוב שהאריות יקפידו על צריכה מספקת של סידן,הנמצא בירקות עליים ובמוצרי חלב, וימעיטו בצריכת שומן. אכילת בשר אופיינית להם, אולם רצוי לאזן אותה בדברים נוספים, כמו דגנים מלאים,ירקות ואגוזים. הוויטמין המיוחס למזל אריה הוא ויטמין D.

 

אבן המזל

האבנים הנשלטות על ידי השמש,שליט מזל אריה,הן טופז,המחזקת את החיוניות ומעניקה כוח,וכן ענבר וישפה.

 

ילידי יום א' בחודש

בו נברא האדם הראשון וחוה,והנולד בו יהיה במזל טוב צומח ועולה.

ילידי יום ב' בחודש

הנולד בו יהיה דומה לאמו ויגבר בו טבע אמו יותר משל אביו.

ילידי יום ג' בחודש

הילד הנולד בו,יהי משובש ועלול לחולי הנופל בר מינן,לזה יכתוב לו קמיע מאדם גדול ומומחה, טרם יקרהו החולי.

ילידי יום ד' בחודש

הנולד בו ביום צריך שמירה מעליא:

ילידי יום ה' בחודש

יום בו נולד קין ונאמר עליו "שבעתיים יקם קין:

יום ו' בחודש

הנולד בו יהיה בעל מריבה ומחלוקת ואכזר:

יום ז' בחודש

הנולד בו יחיה,ומה טוב ומה נעים להרבות בצדקה ולהפריש מעשרות ולחלקם לעניים:

יום ח' בחודש

ביום הזה נולד מתושלח הצדיק,זכותו יגן עלינו:

 

ילידי 7/8 למניינם מיוחדים ומיסטיקנים. ילידי היום הם מיסטיקנים, נוטים להקרבה, חשים החמצה ואי מימוש,מיוחדים ונאי מראה.

 

ילידי 13 בחודש

אצל היהודים למספר הזה משמעויות חיוביות: זהו גיל בר מצווה: שלוש עשרה המידות שעל פיהן מנהיג הקדוש ברוך הוא את העולם. לפי חז"ל, זהו פירוט 13 הדרכים שלפיהן נוהג הקדוש ברוך הוא עם בריותיו.מידות אלה הציבו חכמים כמופת לאדם. בעולם העתיק פחדו מהמספר שלוש עשרה, ויהודים שחיו בגלות בקרב עמים שונים, אימצו לעצמם את הפחד מהמספר 13 שהוא זר לתרבותנו. ילידי 13 בכל חודש נחשבים לאנשים מקוריים ויוצאי דופן, אך יש פרדוכס בחייהם. מצד אחד הם מחפשים לעצמם מסגרת, מצד שני ברגע שהם מוצאים, הם מתמרדים ומנסים לברוח ממנה.מאחר שיש בהם מרדנות, הם זקוקים למשהו שיגביל אותם, ובו יוכלו למרוד. הם נחשבים מבריקים,רגישים,טובי לב ובלתי צפויים. הם מסורים למשפחה ולבית לסירוגין.מדי פעם הם זקוקים להתרחק משם. הם יצירתיים ונמשכים לאמנות.לפעמים הם נתפסים כשתלטנים,אך למעשה הם מחפשים את השלמות ואינם משלימים עם טעויות או רשלנות.

 

ילידי 23/7 למניינם

ילידי היום הם תקשורתיים, קלילים, בעלי מראה צעיר. הם אוהבים ספורט, מתקשרים לנדודים ונסיעות, השנה קשורה להפסד, בלבול ואכזבה וכדאי להתפתח רוחנית.

 

ילידי 28/7 למניינם

ילידי היום הם רציניים,בוגרים ואחראיים.הם טובים בניהול ולעיתים יש להם תחושה פטליסטית.

 

ילידי 29/7 למניינם

ילידי היום הם עצמאיים, אינידיבידואליסטיים ויודעים להילחם על שלהם. הם עוברים משברים אך מתחדשים.

 

ילידי 14/8 למניינם

ילידי היום הם אינטליגנטים,חדשניים ותקשורתיים.הם אוהבים שינויים וגיוון.

 

ילידי 15/8 למניינם

ילידי היום הם אסתטיים,יצירתיים ובעלי כושר שכנוע.הם אוהבים כסף ועסקים, אך הזוגיות חשובה להם ביותר.

 

המלצה כל אדם הוא מקרה מיוחד על כן אני ממליץ להתייעץ עם אדם מקצועי

 
 
  
 
 
 
 
 
 

 

לוח שנה
© כל הזכויות שמורות ליהושע אוזן, אין לגולש רשות כלשהי להעתיק ו/או לעשות כל
שימוש בתכנים, בתמונות ובשאר החומרים המופיעים באתר, אלא אם צוין אחרת.